Müşteri Memnuniyetlerimiz

Gebze-Özel Yüzyıl Hastanesi

Herhangi bir ticari kuruluşta olduğu gibi, hastane işletmeciliğinde de en temel konu Finansa hakim olabilmek ve maliyet muhasebesinin yapılabilmesidir. 1996 yılından beri hizmet vermekte olan Özel Yüzyıl Hastanesi, Otomasyon Sistemini bugüne dek üç kez yenilemiştir.Temel hedef hasta analizlerini ayrıntılı olarak yapabilmek ve ticari entegre program içinde satış noktalarınızın (poliklinikler, ameliyathane, biyokimya, radyoloji gibi) gelir ve giderlerini görebilmek, departmanların kar veya zarar analizlerini yapabilmektir. Kısaca sağlık sektörü dışında birçok şirketin rahatlıkla söyleyebildiği "şirketimizin yıllık cirosu ve kar oranı şu kadar olup en çok ciro yaptığımız bölüm şudur ve en karlı olduğumuz ürünlerimiz de bunlardır" şeklinde yaptığı finans değerlendirmelerini hastane işletmeciliğine uygulamak artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Ayrıca bir işletmede en önemli konulardan biri de para ve stok kontrolüdür.

Global bilgisayar sektördeki deneyimlerini olumlu yönde geliştirip ticari programı da içeren hastane otomasyonunu oluşturmuş, iyi bir destek yönetimi ile de müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır.

Otomasyon sistemleri tıpkı bir canlı organizma gibidir. Sürekli gelişmek zorundadır. Global bilgisayarın bu konudaki istek ve kararlılığı da ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır.


İstanbul-TEM Hospital

1999 yılı Mayıs ayında hastaneyi açmaya çalıştığımız dönemde ilk düşündüğümüz yatırım, hastane otomasyon programı oldu. Çünkü yaptığımız araştırmada otomasyon programı olmayan hastanelerde %25-30 civarında kaçak olduğunu saptadık. Piyasada mevcut otomasyon programlarından en uygun olanının Global Hastane Otomasyonu olduğunu fark ettik. Teknik destek hizmeti ile verilere çabuk ulaşılması açısından ve de en önemlisi karşımızda Global Bilgisayar ve Kontrol Sistemleri (GBKS) gibi güvenilir bir firmanın bulunması yönünden seçim yapmamız zor olmadı. Bu program için GBKS'yi tebrik eder başarılar dilerim.


İstanbul-Özel İncirli Hastanesi

İncirli Hastanesi olarak hastane otomasyonumuzda yaklaşık 4 yıldan beri Global Sistemini kullanmaktayız. Bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Hastane otomasyonunda ihtiyaç duyulabilecek tüm sorulara cevap verebilecek şekilde hazırlanmış bir sistem.


Özel Uğur Dershanesi A.Ş.

Eğitim konusunda faaliyet gösteren, 7 Dershane Şubesi, Bahçeşehir Koleji ve Lisesi ile geniş bir iş hacmine sahip firmamız, GLOBAL TİCARİ ENTEGRE programı kullanımında çok önemli sorunlarla karşılaşmamış, karşılaşılan küçük sorunlar, Global firmasının desteğiyle kısa sürede çözüme kavuşturulmuştur. Global firmasının satış sonrası desteğinde gösterdiği başarıya, firmanın koşulsuz müşteri memnuniyeti mantığının yatması en önemli sebeptir. Ticari ve bireysel ilişkilerde gösterdiği yakın ilgiye ve kullanımı son derece kolay olan, raporlama konusunda başarılı bu programı bize kazandırdığı için GLOBAL BİLGİSAYAR VE KONTROL SİSTEMLERİ' ne

Teşekkürlerimizle... 


GEDAŞ Genel Gıda Dağıtım Paz. San. Ve Tic. A.Ş.

Satış ve dağıtım konusunda faaliyet gösteren GEDAŞ A.Ş olarak 1998 yılından beri GLOBAL TİCARİ ENTEGRE programının stok,fatura,cari hesap/banka,çek/senet,muhasebe,bordro ve entegrasyon modülleri ile demirbaş ve bekçi programlarını kullanmaktayız.

Yoğun bir işlem hacmimiz olmasına rağmen bugüne kadar ciddi bir sorun ile karşılaşmadık. Karmaşık olmayan, kolay kullanılabilir yapısı ile işletmeler için güzel bir program.

Programı kullanmaya başladığımız zamanlarda bazı raporlarda gördüğümüz eksiklikler kısa sürede tamamlandı. Yeni rapor isteklerimiz yerine getirildi.

Özellikle satış sonrası servis hizmetlerinden çok memnunuz.Firmaların ve insanların işlerini kolaylaştıran GLOBAL TİCARİ ENTEGRE programını herkese tavsiye ederiz.


DEPAŞ Değişim Gıda Pazarlama A.Ş.

GLOBAL TİCARİ ENTEGRE programını 1998 yılından beri kullanmaktayız. Yoğun bir iş akışına rağmen bugüne kadar ciddi bir sorun ile karşılaşmadık. Raporlamalarla ilgili isteklerimiz hemen yerine getirildi.

Özellikle servis hizmetlerinden çok memnunuz.

Sade yapısı ve kullanım kolaylığı ile GLOBAL TİCARİ ENTEGRE programını kullanmayı herkese tavsiye ederiz.


EKAŞ- Elektrik Malzemeleri ve Kablo Pazarlama A.Ş.

Sektörümüzdeki firmaların tavsiyesi doğrultusunda yaklaşık 8 aydır Global Kablo Üretim ve Pazarlama Programı ile tanışmaktayız. Geçen süre içinde gerek programın kullanış kolaylığı ve ihtiyaca cevap vermesi, gerekse ilgili firmanın satış sonrası verdiği hizmet ve özellikle kullanıcı firmanın spesifik ihtiyaçlarına programın adapte edilebilmesi bu şekilde düşünmemizin en büyük faktörü. 
Kablo pazarlaması ve imalatı yapan firmaların hammadde, stok ,sipariş,cari hesaplar,risk kontrolü ve daha birçok konuyu tüm detayları ile bir bütün olarak izleyip yönetebilecekleri komple bir paket."

Başarılarınızın devamını dilerim.

Serdar Günal
Genel Müdür Yrd.
Ekaş Elektrik Malzemeleri ve Kablo Pazarlama A.Ş.


Ekaş - İstanbul İkitelli Deposu


ETABİR- Birleşik Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Firmamız 20 seneden beri Türk kablo sektöründe faaliyet gösteren üretim çeşitliliği ve kalitesi ile lider bir kuruluştur. 1989 senesinden itibaren bilgisayar programları kullanan firmamız Global Bilgisayar Programlarını kullanmadan önce iki değişik firmanın programını kullanmıştı. Her iki programda da stok programı ile ilgili sorunlarımız vardı. Her iki programda spesifik olarak detaya inemiyordu. Örneğin; Bir müşterimizden 360 MT. yekpare kablo talebi geldiğini düşünelim. Mevcut kablo boylarını 1260,1270,580,2625=5735 olarak varsayalım bu makaraların birinden 360 MT. kabloyu kesip irsaliye ettiğimiz zaman stok kartı 5735-360=5375 olarak değişiyordu. Ancak bu kablonun hangi makaradan kesildiğini elle tuttuğumuz stok kartıyla takip edebiliyorduk. Yaklaşık 1000 çeşit ürün yelpazesi ve sabit 5000 müşterimiz olduğundan dolayı bu işlemler çok karmaşık bir hal alıyor, müşterilerimize anında cevap veremiyor, stoklarımızda tutarsızlıklar oluşuyordu. Yeni bir program arayışına girdik. Sektörün lider program şirketleriyle irtibata geçtik. Ancak mevcut programlar bizim sorunumuza çözüm getirebilen programlar değildi. Bir tavsiye üzerine Global Bilgisayar firmasının uzman ve deneyimli yöneticileri ile tanıştık. Programlarına yaptıkları revizyonlar ile sorunumuza kökten çözüm buldular. Bunun yanında üretim programında geliştirdikleri fikirlere daha hızlı ve verimli çalışmamıza ön ayak oldular. Kayıtsız ve koşulsuz müşteri memnuniyetine inanan ve bu prensibi uygulayan bizler bu prensibin oluşmasına Global Bilgisayar Ltd.Şti' nin çözüm ortaklığının büyük katkısı olduğunu düşünüyor, kendilerine teşekkür ediyoruz.


FRİGOTERM Soğutucu Cihazları Sanayi ve Tic. A.Ş.

İşletmemiz 1991 yılında bilgisayar kullanmaya ve hesaplarını bilgisayar ile yapmaya karar verdiğinde tanışmıştık Global Bilgisayar (GBKS) ve bilgisayar denen çağımızın mucizesi ile.

10 yılı aşan iş ilişkimiz süresince bilgisayar ile ilgili her türlü sıkıntımızda GBKS destek departmanını yanımızda bulduk. Global adıyla kullandığımız entegre muhasebe programının rahat ve gereksinimlerimize uygun olmasını sağlayan da destek departmanın kullanıcıların olumlu isteklerini kavrayan bu anlayışı olmuştur bize göre.

Kullanıcılarının istek ve sorunlarını sabırla ve içtenlikle dinleyen ve anlaşmaya çalışan ve bu nedenle doğru ve zamanında çözen Global Bilgisayar ve Kontrol Sistemleri (GBKS) Destek departmanı ve kalitesine güvendiğimiz Global Ticari Set Programı seçim kararımızın doğruluğu konusunda hep haklı çıkardı bizi. Usta bir terzinin diktiği takım elbise gibi üzerimize oturan Global Ticari Set programı firmamızda rahatlıkla ve güvenle kullanılmaktadır.

10 yıllık bilgisayar kullanıcısı olarak öğrendiğim en önemli gerçek; sorunsuz bir bilgisayar ve bilgisayar programı olmadığıdır. Bu nedenle Microsoft gibi dünya devlerinin bile başaramadığı sorunsuzluğu aşmanın tek yolu doğru ve zamanında destek'tir. Biz GBKS'den bunu satın aldık ve henüz almamış olanlara da tavsiye ederiz.


Copyright©Global Bilgisayar & Kontrol Sistemleri